Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
71 788 47 63
kontakt@dmc.com.pl

Klient Indywidualny

Serwis IT

Usługi

  • serwis sprzętu komputerowego – naprawiamy komputery stacjonarne, oferujemy serwis laptopów (także po zalaniu), naprawiamy drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek problemy zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.
  • serwis sieci komputerowych – naprawiamy sieci lokalne. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy szybko zdiagnozują problem i uruchomią Państwa sieć. W naszej ofercie znajduje się także bieżąca obsługa sieci zapewniająca bezproblemową pracę w Państwa firmie, domu lub wszędzie tam gdzie niezbędne jest wdrożenie rozwiązań sieciowych.
  • sprzedaż sprzętu komputerowego (poleasingowy), oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek (tonery, tusze),
  • optymalizacja oprogramowania i systemów operacyjnych – nie zawsze kłopoty z komputerem telefonem czy tabletem oznaczają kosztowne wymiany lub serwis podzespołów. Niekiedy do poprawnego działania sprzętu wystarczy odpowiednia wiedza poparta doświadczeniem i optymalizacja oprogramowania Państwa urządzenia potrafi zdziałać cuda.
  • naprawa laptopów (po zalaniu i nie tylko),
  • odzyskujemy dane – oferujemy Państwu możliwość odzyskania danych z przenośnych pamięci Flash (pendrive) oraz dysków twardych HDD i SSD. Dyski nie muszą być zdemontowane przed przystąpieniem do tej czynności. Możecie Państwo dostarczyć np. laptop, a my już wiemy jak sobie z nim poradzić aby odzyskać dane. Na życzenie klienta po wykonaniu kopii danych wymienimy nośnik na ten działający i zwrócimy w pełni działający komputer.
  • modernizacja komputerów – nowinki w branży IT i komputerów pojawiają się z dużą częstotliwością. Jeśli chcecie Państwo za nimi nadążyć oferujemy modernizacje Państwa sprzętu. Również niektóre kilkuletnie maszyny po wymianie pewnych podzespołów na nowo potrafią cieszyć użytkownika przez długi czas. Modernizacja sprzętu komputerowego pomaga w utrzymaniu sprawności i efektywności Państwa urządzeń.
  • serwis urządzeń mobilnych – zajmujemy się naprawą telefonów i tabletów. Wymiana zbitego wyświetlacza czy baterii to już nie problem. Na Państwa życzenie zajmiemy się także wymianą lub aktualizacją oprogramowania.