Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
71 788 47 63
kontakt@dmc.com.pl

O firmie

Serwis IT

DMC POLAND od 1993 roku buduje nowoczesne komputery. Nasze rozwiązania są otwarte, co oznacza że oferowany przez naszą firmę sprzęt jest bardzo łatwo rozbudować, naprawić czy bezproblemowo zmodernizować.
Ciągła kontrola jakości oferowanego sprzętu, w połączeniu z komponentami i montowanymi częściami pochodzącymi od renomowanych producentów powoduje, że oferowane przez DMC POLAND komputery są wysoce niezawodne i będą Państwu służyć przez długi czas.

Oferowane przez nas komputery, wyposażone są w nowoczesne systemy operacyjne. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w domowym zaciszu jak i w najważniejszych węzłach sieci korporacyjnych gdzie wymagana jest od nich 100% bezawaryjności oraz dostępność 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Monitory, drukarki, skanery, procesory, płyty główne, pamięci, dyski twarde, karty graficzne, muzyczne, sieciowe, CD-ROMy, nagrywarki CD-RW, napędy DVD, fax-modemy, napędy FDD, ZIP, sterowniki SCSI, myszy, obudowy, czytniki kart pamięci to tylko niewielka część naszej szerokiej hurtowej i detalicznej oferty sprzedaży akcesoriów i podzespołów komputerowych.

Przy zakupie większej ilości towaru proponujemy upusty. Atrakcyjna oferta dla odbiorców hurtowych!